%100 Güncel İlan Garantisi

Değerli müşterilerimiz; sitemizde bulunan ilanlar tamamen gerçek ve günceldir! İlanlar, kiralanması veya satılması durumunda (kapalı ilan) olarak pasife alınmaktadır.


Anlık Gelen Portföy

Değerli müşterilerimiz; sitemizde anlık gelen portföylerin ilan açılışlarında gecikme yaşanabileceğinden ötürü, siteye bağlı kalmayıp güncel portföy bilgileri için lütfen arayınız.

Vitrin İlanlar

SüzKiralananlar


Satılanlar


Garanti Koza Güvencesi

Türk inşaat sektörünün ilk ve öncü firmalarından biri olan Garanti Koza Grubunun kurumsal güvenilirliği daima müşterilerimizin yanındadır. Realty World ABC’nin tüm sorunlarınızda muhatab olacak bir ekip olduğunu bilmenizi isteriz!


7/24 Uzman Destek

Realty World ABC olarak pazarlama sistemimiz ile müşterilerimize hızlı ve verimli hizmet vermeyi sağlıyoruz. Analiz metodlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçları en doğru şekilde belirler, en yüksek, en ekonomik faydayı sağlayacak fiyatla, en kısa zamanda değerlendiririz.


%100 Müşteri Memnuniyeti

Emlak işi güven ister, tecrübe ister. Realty World ABC olarak Akasya Acıbadem Sitesindeki tüm Satılık ve Kiralık hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan Çok Eminiz! Biz hizmet standartlarımızı hep bu anlayışa göre belirledik.

KİRA ARTIŞ ORANLARI

Bu ayın kira artış oranına bakmayı unutmayın!

ŞİMDİ BAKIN


EMAAR SQUARE PROJESİNE ÖZEL İNTERNET SİTEMİZİ BİLİYOR MUSUNUZ?

“www.emaarsquaredanismani.com” internet sitemizdeki portföylerimize de bakarak alternatif daire

seçeneklerini görebilir, kısa zamanda sonuca ulaşabilirsiniz.


  • ” Her geçen gün değerine değer katan Akasya Acıbadem Evleri, hem yaşam hem de yatırım amaçlı müşterilerin dikkatini çekmeye devam ediyor! Proje içerisinde yer alan Akasya AVM’nin farklı ve kaliteli işletme yapısı, Koru, Göl ve Kent etabı’nın ortasında yer alan Akasya park’ın yaz gecelerini aydınlatan konserleri, etapların eşsiz mimarisi, haziran 2017 gibi hizmete girecek olan Shaba Fitness Life Club ile sosyal imkanların sınırlarını zorluyor. Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuda sitenin en can alıcı özelliklerinden biri. Bizde Akasya Acıbadem Uzmanı olarak, projeye özel hazırlanan bu internet sitesinden, Akasya Acıbadem’in ayrıcalıklı yaşantısında hayatına değer katmak isteyen müşterilerimiz için, güncel kiralık ve satılık portföyleri, site hakkında haberleri, doğru ve gerçek rayiçleri tek bir çatı altında paylaşarak değerli müşterilerimize kolay, hızlı ve güvenilir hizmet vererek bu zorlu süreçte yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz. “

    gurcan-karakas

    Gürcan KARAKAŞ

    Proje Uzmanı